Toote tagastamine

TOOTE TAGASTAMINE

MyEmmi OÜ-st ostetud tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis kauba tagastamise avaldus e-posti aadressile info@myemmi.ee esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul ning postitada tagastamisele kuuluv toode Itella SmartPost või Omniva pakiautomaadi vahendusel MyEmmi aadressile esimesel võimalusel 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Tellimuse täies mahus tagastamisel, juba kliendi poolt tasutud transpordikulu ei tagastata välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Tagastamisele kuuluv toode

  1. Tagastamisele kuuluv toode peab olema rikkumata ja kasutamata ega tohi omada kasutamisemärke.
  2. Kui toodet tuli sobivuse kindlakstegemiseks eelnevalt proovida, loetakse toode mitte kasutatuks.
  3. Toote seisukorda hindab ning toote seisukorra üle otsustab MyEmmi pärast toote temani jõudmist esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  4. Kui MyEmmi loeb toote mittekasutatuks, siis teeb MyEmmi tagastatud toote eest tagasimakse Kliendile 1-3 tööpäeva jooksul.
  5. Tagastamisele kuuluv toode peab olema koos kõikide originaalsete siltidega k.a hinnasiltidega.
  6. MyEmmi OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
  7. Juhul kui tagastatav toode (ja toote pakend) on kahjustunud ja kahjustus on põhjustatud asjaoludest, mis ei ole tingitud MyEmmi OÜ-st või toote mittesihipärasest kasutamisest, on MyEmmi OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga. Sellisel juhul saadab MyEmmi OÜ Kliendile tasaarvestamiseks avalduse.
  8. MyEmmi OÜ-l on õigus tasaarvestada kasutamisest tingitud toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt toote eest tasutud ning Kliendile tagastamisele kuuluva summaga.