Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas mõõta kleitidel üldpikkust?

Üldpikkust mõõda kleidi tagant keskelt kaelaõmblusest kuni kleidi alla serva välja. Kui Sa soovid tellida just Sulle sobiva pikkusega kleiti, siis soovitame Sul võtta mõni eriti hästi istuv kleit ja mõõta selle kleidi üldpikkus. Tellimisel saad soovitud kleidi üldpikkuse märkida erisoovide lahtrisse.

Kuidas mõõta varruka pikkust?

Varruka pikkust võid mõõta nii õlast (õlaõmblusest) kui ka kaenla alt, kuid kirjuta meile kindlasti, kust kohast Sa varruka pikkust mõõtsid. Raglaanlõikeliste kleitide puhul, palun mõõda varruka pikkust kaenla alt.

Kas ma saan tellida e-poes oleva kleidi ka teise tegumoega?

Jah, ikka saab. Kui leiad meie e-poest kleidi või ka mingi muu toote, mis Sulle väga meeldib, aga Sa näiteks sooviksid tootele lisaks kapuutsi või hoopis alla satsi, siis ei pea Sa tegema muud, kui meiega ühendust võtma: e-maili : info@myemmi.ee või kirjuta meile meie Facebooki lehele: https://www.facebook.com/MyEmmi4kids/ . Soovitame kirjutada meile pigem Facebooki lehe postkasti, sest seal saame kiiremini üksteisega vesteldes just Sulle sobiva lahenduse leida.

Kas ma võin kirjutada ka oma idee?

Jah, loomulikult. Tehes tihedat koostööd paljude kangaste tarnijatega, saame vajadusel ka muid kangaid sisse osta ning disainida üks unikaalne riideese koos. Sellisel juhul teeme Sulle individuaalse hinnapakkumise ning tarneaeg pikeneb, sest eelisjärjekorras täidame e-poes olevate toodete tellimusi.

Kas ma võin kaubale ka ise järgi tulla?

Üldiselt saadame pakke siiski Omniva või Itella Smartposti vahendusel, kuid erandkorras, kui näiteks tellimuse kätte saamisega on väga kiire, võib kokkuleppel kaubale ka ise järgi tulla. Sellisel juhul palun võta meiega eelnevalt ühendust.

Kui Sa ei leidnud siit oma küsimusele vastust, siis võta meiega ühendust e-maili teel: info@myemmi.ee või kirjuta meile facebooki: https://www.facebook.com/MyEmmi4kids/ postkasti.